Zľava 💝 -20% na nákup z čarovného sveta myšiek 🐭 s kódom 👉 MAILEG 👈, s platnosťou do 11. decembra alebo do vypredania 🛒 zásob.

Prosíme o trpezlivosť pri doručení kvôli väčšiemu náporu pred sviatkami u doručovateľských spoločností a neodporúčame použitie Z-Boxov.

‼ Vo štvrtok 7.12. je predajňa v Rovinke zavretá ‼

Čo je Packeta?

Packeta je prevádzkovateľom najväčšej siete výdajných miest na Slovensku, nachádzajú sa dokonca vo všetkých mestách nad 5tis. obyvateľov. Na výdajných miestach si môžete pohodlne prebrať doručenú zásielku z nášho e-shopu. Zásielky bežne doručujú do druhého dňa. Neviažete sa na čas prebratia zásielky a vyzdvihnete si zásielku podľa Vašich preferencií, t.j. vyzdvihnete si ich kedykoľvek budete chcieť.

Ako to funguje?
1. Pri kompletizácii objednávky v našom e-shope si zvoľte dopravu Packeta a vyberte výdajné miesto, ktoré preferujete.
2. Hneď ako odovzdáme tovar k preprave, zašleme e-mail s trasovacím číslom. Cestu danej zásielky tak môžete sledovať online.
3. Po doručení zásielky na zvolené výdajné miesto obdržíte SMS a e-mail s heslom. Od tejto chvíle si ju môžete kedykoľvek do 7 dní vyzdvihnúť.
4. Zásielku si môžete vyzdvihnúť kedykoľvek od okamihu získania hesla. Alebo po ňu napríklad niekoho poslať – nemusíte ukazovať občiansky preukaz (pokiaľ to nevyžaduje priamo výdajné miesto), stačí vedieť heslo.
5. Pokiaľ akurát cez týždeň nemáte čas, žiadny stres: proste môžete poslať spätnú SMS a lehota bude zdarma predĺžená až na 21 dní. (Táto služba môže byť pred Vianocami dočasne pozastavená)

Ďalšie dôležité informácie:

Vernostný systém

Vernostný systém

Pre našich registrovaných zákazníkov prinášame vernostné zľavy vo výške 5% pre ďaĺší nákup.

Špeciálne akcie

Špeciálne akcie

Súťažte s nami počas celého roka a využite zaujímavé zľavy na vybrané produkty.

Široký sortiment

Široký sortiment

Tisíce produktov reálne skladom pripravené k okamžitému expedovaniu

Doprava zdarma

Doprava zdarma

Pri nákupe nad 99.99 € neuhrádzate dopravu, zvolenú dopravu máte od nás zdarma.