Otvorenie predajne - zľava 💝 -20% na nákup priamo v predajni na všetky produkty mimo výpredajových s platnosťou do 30. septembra.

Pri uplatnení práva na reklamáciu alebo odstúpenie od zmluvy nás prosíme informovať jednoznačným vyhlásením - napríklad listom na adresu LadBix, s.r.o. Nové Košariská 2366, 90042 Dunajská Lužná, tel. č.: +421-903-665006 alebo mailom na info@pinguland.sk. Na tento účel môžete použiť vzorový formulár na reklamáciu alebo na odstúpenie od zmluvy.

Tovar v prípade reklamácie alebo odstúpenia od zmluvy nám zašlite späť do Packeta - Lekáreň Nutrimedical, Studená 1, Dunajská Lužná, identifikátor 21528. V prípade zaplnenia kapacity Vám systém automaticky ponúkne najbližšie voľné miesto. V prípade nadrozmerných zásielok odporúčame použiť tiež služby Packeta a zaslať na adresu: LadBiX, s.r.o. Nové Košariská 2366, 90042 Dunajská Lužná, tel. č.: +421-903-665006, mail: info@pinguland.sk prípadne využiť služby inej kuriérskej spoločnosti, mimo Slovenskej pošty, a.s..

Upozornenie: predávajúci spätné zásielky zaslané dobierkou nepreberá a zároveň nepreberá ani žiadne zásielky zaslané Slovenskou poštou, a.s., ktorá v lokalite Dunajská Lužná poskytuje veľmi nekvalitné služby.

reklamacny-formular (docx, 85.3 kB)
odstupenie-od-zmluvy (docx, 84.5 kB)
Vernostný systém

Vernostný systém

Pre našich registrovaných zákazníkov prinášame vernostné zľavy vo výške 5% pre ďaĺší nákup.

Špeciálne akcie

Špeciálne akcie

Súťažte s nami počas celého roka a využite zaujímavé zľavy na vybrané produkty.

Splátkový predaj

Splátkový predaj

Vybraný tovar viete nakúpiť aj na splátky, ktoré vybavíte v ktorúkoľvek dennú i nočnú hodinu z pohodlia domova. 

Doprava zdarma

Doprava zdarma

Pri nákupe nad 89 € neuhrádzate dopravu, zvolenú dopravu máte od nás zdarma.