Zľava 💝 -20% na nákup z čarovného sveta myšiek 🐭 s kódom 👉 MAILEG 👈, s platnosťou do 11. decembra alebo do vypredania 🛒 zásob.

Prosíme o trpezlivosť pri doručení kvôli väčšiemu náporu pred sviatkami u doručovateľských spoločností a neodporúčame použitie Z-Boxov.

‼ Vo štvrtok 7.12. je predajňa v Rovinke zavretá ‼

Praktické doplnky a kvalitné hračky pre deti. Francúzska značka Petit Jour prináša vám a vašim deťom praktické a funkčné produkty na stravovanie, zábavu, učenie aj cestovanie. Vezme vám dych nevšednými kolekciami riadu pre deti, praktickými taštičkami a batohmi z ľahkých, pevných a udržateľných materiálov, kaučukovými loptami aj skladacími kočíkmi. Nechýbajú ani špeciality, ako je taška so sieťovaným dnom na pieskovisko či taška na riadidlá detských bicyklov. To všetko s jedinečnými hravými vzormi či obľúbenými hrdinami ako Malý princ, Peppa Pig, Muminovci či Králik Peter. Bezpečné produkty bez BPA a ftalátov, to je značka Petit Jour, ktorá vznikla v roku 1977 ako malé hračkárstvo v Paríži špecializujúca sa na hračky zo severnej Európy.

Vernostný systém

Vernostný systém

Pre našich registrovaných zákazníkov prinášame vernostné zľavy vo výške 5% pre ďaĺší nákup.

Špeciálne akcie

Špeciálne akcie

Súťažte s nami počas celého roka a využite zaujímavé zľavy na vybrané produkty.

Široký sortiment

Široký sortiment

Tisíce produktov reálne skladom pripravené k okamžitému expedovaniu

Doprava zdarma

Doprava zdarma

Pri nákupe nad 99.99 € neuhrádzate dopravu, zvolenú dopravu máte od nás zdarma.