Spôsob dopravy si volí kupujúci sám cez formulár objednávky v e-shope. Kupujúci si môže zvoliť spôsob dopravy, a to:

 1. prostredníctvom 123Kuriéra do 30kg (4.50 EUR pri objednávke do 89 EUR, pri objednávke od 89 EUR vrátane sa poštovné neúčtuje)
 2. prostredníctvom 123Kuriéra nad 30kg (7,90 € pri objednávke do 89 EUR, pri objednávke od 89 EUR vrátane sa poštovné neúčtuje),
 3. prostredníctvom vyzdvihnutia na odbernom mieste – Packeta - balík do 5kg (3.30 EUR pri objednávke do 89 EUR, pri objednávke od 89 EUR vrátane sa poštovné neúčtuje),
 4. bezplatne formou osobného odberu na výdajnom mieste Jarná 64/F, Dunajská Lužná
 5. doručenie do zahraničia (mimo Slovenska) je účtované individuálnym cenníkom.
 6. objednávky v nominálnej hodnote viac ako 150 € sú podmienené platbou vopred prevodom/vkladom alebo online platbou na účet predávajúceho.
 7. objednávky v nominálnej hodnote nižšou ako 15 € sú podmienené platbou vopred prevodom/vkladom alebo online platbou na účet predávajúceho.
 8. objednávky s nominálnou hodnotou nižšou ako 15 € si predávajúci vyhradzuje právo doručovať iba cez službu Packeta alebo Osobným odberom.

Pozn.: v termíne 19. - 27.12. neexpedujeme objednávky a je umožnené doručenie objednávky iba formou osobného odberu

Informácie k preprave a k vyzdvihnutiu zásielky:

Spôsob platby si volí kupujúci sám cez formulár objednávky v e-shope. Kupujúci si môže zvoliť spôsob platby, a to:

 1. dobierkou, pri doručení tovaru alebo pri vyzdvihnutí zásielky (1,30 EUR)
 2. online platbou prostredníctvom platobnej karty alebo online bankovníctvom (0,00 EUR)
 3. prevodom z účtu - uplatňuje sa dodatočná zľava na nákup vo výške -1%
 4. splátkovým predajom Home Credit (podľa podmienok)

Pozn.: Počas mesiaca december nie je umožnená platba za objednávku pri vyzdvihnutí cez služby Packeta a objednávky expedujeme iba po úhrade

Online platby pre nás zaisťuje platobná brána ComGate. Poskytovateľ služby, spoločnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platobná inštitúcia pôsobiaca pod dohľadom Českej národnej banky. Platby prebiehajúce cez platobnú bránu sú plnohodnotne zabezpečené a všetky informácie sú šifrováné.

Platba kartou - Najrýchlejší spôsob zaplatenia online. Do rozhrania platobnej brány ComGate zadáte číslo karty, dátum platnosti a CVC kód - tri čísla, ktoré nájdete v podpisovom prúžku na zadnej strane karty. Všetko je zabezpečené štandardom 3D Secure, a budete pravdepodobne požiadaní o zadanie číselného kódu, ktorý dostanete SMSkou od svojej banky.

Rýchla on-line platba - Okamžitá platba prostredníctvom internetového bankovníctva. Platobná brána ComGate vás presmeruje do vášho internetového bankovníctva, kam sa prihlásite ako obvykle a tu potvrdíte už pripravený platobný príkaz. Po dokončení platby budete presmerovaní späť do obchodu. Platba je potvrdená okamžite, budeme bez odkladu pokračovať v realizácii objednávky.

Kontakty

ComGate Payments, a.s. Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové, e-mail: platby-podpora@comgate.cz, tel: +420 228 224 267

Vernostný systém

Vernostný systém

Pre našich registrovaných zákazníkov prinášame vernostné zľavy vo výške 5% pre ďaĺší nákup.

Špeciálne akcie

Špeciálne akcie

Súťažte s nami počas celého roka a využite zaujímavé zľavy na vybrané produkty.

Splátkový predaj

Splátkový predaj

Vybraný tovar viete nakúpiť aj na splátky, ktoré vybavíte v ktorúkoľvek dennú i nočnú hodinu z pohodlia domova. 

Doprava zdarma

Doprava zdarma

Pri nákupe nad 89 € neuhrádzate dopravu, zvolenú dopravu máte od nás zdarma.