Čo je „bežná cena“ uvádzaná pri výrobkoch?

Bežná cena je cena odporúčaná výrobcom pre maloobchod. V prípade, ak je na kúpu výrobku poskytnutá zľava z kúpnej ceny uverejnená v detaile výrobku, je táto zľava vypočítaná z bežnej ceny.

Môžem si tovar vyzdvihnúť osobne?

Tovar je možné osobne vyzdvihnúť na adrese Jazerná 2188 v Rovinke, kde sme otvorili predajňu, pričom podmienkou je platba vopred.

Rozváža sa tovar po celom Slovensku?

Áno, rozvoz je zaistený po celom Slovensku.

Aká je cena za dopravu ?

Cena za dopravu závisí od druhu, hmotnosti a rozmerov objednaného tovaru: tovar doručuje prepravná kuriérska služba GLS alebo Packeta. V prípade váhy sa štandardná cena určuje do 30 kg, ak je objednávka vo vyššej váhe, nemusíte sa báť, že pri objednávaní dopravy urobíte chybu. Spôsob dopravy, ktorý je pre vybraný tovar nevhodný, Vám webová stránka v kroku „výber dopravy“ neponúkne. Cena za dopravu je vždy účtovaná za celú objednávku bez ohľadu na to, koľko položiek obsahuje.

Doprava zadarmo alebo za menej

Lacnejšiu alebo zadarmo dopravu ponúkame pri vybraných produktoch pri nákupe nad určitú hodnotu, alebo v rámci našich špeciálnych promo akcií.

Kedy budem mať tovar doma, ak je skladom a objednám si ho s dopravou domov?

Tovar expedujeme spravidla najneskôr najbližší pracovný deň prepravcovi. Táto informácia je uverejnená aj v detailnej časti pri stave objednávky. Následne podľa možností a obmedzení prepravnej spoločnosti je tovar doručený spravidla do najbližšieho pracovného dňa.

Vernostný systém

Vernostný systém

Pre našich registrovaných zákazníkov prinášame vernostné zľavy vo výške 5% pre ďaĺší nákup.

Špeciálne akcie

Špeciálne akcie

Súťažte s nami počas celého roka a využite zaujímavé zľavy na vybrané produkty.

Široký sortiment

Široký sortiment

Tisíce produktov reálne skladom pripravené k okamžitému expedovaniu

Doprava zdarma

Doprava zdarma

Pri nákupe od 129 € neuhrádzate dopravu, zvolenú dopravu máte od nás zdarma.